Rreth nesh

Ne Sherbimin Tuaj

Tek Gani Auto makina juaj eshte ne duart e sigurta te nje stafi me eksperience disavjecare.

Vendodhjet Tona

Mund te na vizitoni ne dyqanin tone ne rrugen Dritan Hoxha ose ne magazinen e shitjeve me shumice ne Autostraden Tirane - Durres kilometri i 12.

Shumellojshmeri Produktesh

Produktet tona vine nga markat dhe prodhuesit me te famshem ne bote dhe sigurojne cilesine e pjeseve origjinale te makines.

Kush Jemi Ne

Ne vitin 2003 kompania u zhvendos ne Laprake Blloku Gintash 10B ku sot zhvillon dhe aktivitetin e shitjes me pakice te pjeseve te kembimit auto dhe vajrave. Para 2 vitesh kompania bleu magazine ne autostaden Tirane-Durres KM 12 ku sot zhvillon aktivitetin e shitjes me shumice.

Nga viti 2015 Gani Auto Sh.a eshte anetare e Nexus, nje nga grupet blerese me te suksesshme dhe fuqishme sot ne bote ne fushen e pjeseve te kembimit per makina. Sot kompania ka nje shtrirje ne te gjithe Shqiperine dhe mbi 600 kliente shumice. Serioziteti dhe korrektesia ne marredheniet e punes me furnitoret dhe klientet eshte motoja e punes tone.